Nowoczesny kinkiet regulowany EJE BLACK S 16842/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesny kinkiet regulowany. Lampa na ścianę o prostym kształcie, wykonana z lakierowanej na czarno stali, umieszczony na zewnątrz przewód pełni funkcję ozdobną i dodaje industrialnego smaczku. Ustawienie klosza można regulować.

