Nowoczesny szary kinkiet EJE GRAPHITE S 15655/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | odległość od ściany 21 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor GRAFITOWY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie szarości |
Opis
Nowoczesny szary kinkiet,zwraca uwagę ciekawym kształtem. Prosty kinkiet, z regulowanym kloszem w kształcie tuby to praktyczny dodatek, pasujący do wielu nowoczesnych aranżacji.

