Chromowa lampa stołowa RIKA 1O2948 L1 CH/le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm, głębokość 15,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal w kolorze CHROM, klosz szklany w kolorze BIAŁY MATOWY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Chromowa lampa stołowa to model lampki, który świetnie prezentuje się w eleganckich wnętrzach. Wyróżnia się ciekawym, niepowtarzalnym wzornictwem. Lampka wykonana niezwykle precyzyjnie.

