Pojedynczy czarny zwis RIKA 1O2941 W1 CZA/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30-100 cm |
| Szerokość | 35 cm, głębokość 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | stal w kolorze CZARNY POŁYSK, szklany klosz w kolorze BIAŁY MATOWY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy czarny zwis. Model prezentuje się elegancko, dzięki prostemu wzornictwu oraz połączeniu czarnej połyskującej konstrukcji i białego matowego szkła. Produkt w całości polski.

