Nowoczesny plafon chromowy RIKA 1O2941 P1 CH/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 35 cm, głębokość 14 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max. 40W |
| Materiał | stalowa oprawa CHROMOWANA, szklany klosz, kolor klosza BIAŁY MATOWY |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny plafon chromowy Model o prostej i uniwersalnej formie, wpisze się w większość pomieszczeń i aranżacji. Szklany matowy klosz świetnie komponuje się z chromowanym stelażem w kształcie koła nadając całości oryginalny wygląd.

