Czarna lampa do ogrodu VASEO K-16007A/L/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna lampa do ogrodu. Efektowna lampa w uniwersalnym czarnym kolorze świetnie prezentuje się w tradycyjnie zaaranżowanych ogrodach. Odpowiednio dobrane światło wprowadza do ogrodu przytulny, romantyczny nastrój i podkreśla jego charakter.

