Kinkiet ścienny ogrodowy VASEO K-15007A/N/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym patynowany złotem, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet ścienny ogrodowy. Klasyczny niewielki kinkiet zewnętrzny w kolorze czarnym patynowany złotem, starannie wykonany, idealnie pasuje do ogrodu, na ganek czy do altany. Wieczorna porą lampa wypełni ogród nastrojowym światłem i podkreśli klasyczny styl posesji.

