Stylowa niewielka lampa ogrodowa VASEO K-15007S2/N/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym z patynowanym złotem, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowa niewielka lampa ogrodowa. Mała lampa w oryginalnym kolorze świetnie prezentuje się w tradycyjnie zaaranżowanych ogrodach, dodaje im uroku i elegancji. Z pewnością przyciągnie uwagę.

