Czarna lampa z beżowymi abażurkami MARIA CZARNA O3126 W6 CZA/AB/56/Le 6-ramienny

Dostępność: wysyłka 7-10 dni roboczych
Cena: 759,00 zł 759.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane


Dane techniczne

Zasilanie ~230V
Wysokość 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm
Szerokość 72 cm
Źródło światła 6 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W
Materiał metal malowany na kolor CZARNY
Abażur AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 56 BEŻOWY WELUR ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów)
Uwagi Lampa sprzedawana jest bez żarówek, możliwość podłączenia do podwójnego włącznika; mocowanie do sufitu: na hak (do kupienia we własnym zakresie)
Ilość punktów światła 6
Kolor czarny

Opis

Żyrandol z miodowymi abażurami MARIA CZARNA to elegancka lampa sufitowa z sześcioma ramionami, czarnym stelażem i beżowymi, welurowymi abażurami. Dobrze sprawdzi się w miejscach, gdzie liczy się przyjemne, nastrojowe światło. Połączenie ciemnego stelaża z jasnymi abażurami daje stylowy i przytulny efekt. To dobry wybór do salonu, jadalni lub sypialni.

Żyrandol w całości wyprodukowany w Polsce, dostępny wyłącznie w naszym sklepie. 

Pliki do pobrania:
Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl