Stylowa czarno-biała lampa sufitowa MARIA CZARNA O3126 W6 CZA/1S/01/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 01 BIAŁY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowa czarno-biała lampa sufitowa MARIA CZARNA. Niezwykle stylowa duża 6-ramienna lampa sufitowa jest jedną z najpiękniejszych w naszej ofercie. Zachwyca swoją precyzją wykonania, prostą i klasyczną linią. Wpasuje się idealnie do klasycznych jak i nowoczesnych przestronnych wnętrz. Wypełni je klasą i szykiem. Lampa wyprodukowana w Polsce z polskich komponentów.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


