Czarny żyrandol w klasycznym stylu MARIA CZARNA O3126 W6 CZA/AB/35/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 72 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY MAT |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 35 BUTELKOWA ZIELEŃ lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny żyrandol w klasycznym stylu MARIA CZARNA. Czarny 6-ramienny żyrandol niezwykle elegancki i gustowny w zestawie z oszałamiającymi zielonymi abażurami na pewno przyciągnie wzrok i będzie pięknie się prezentował w różnych aranżacjach wnętrz. Model klasyczny, szykowny, zjawiskowy, wprowadzi do pomieszczenia nutę luksusu.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


