Czarna ogrodowa lampa wisząca LOZNE K-15006H/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 92 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna ogrodowa lampa wisząca. Efektowna czarna lampa, idealna do zawieszenia w przestrzeniach wokół domu. Świetnie rozjaśni okolicę i wprowadzi odpowiedni nastrój.

