Klasyczny czarny kinkiet zewnętrzny LOZNE K-15006A/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Klasyczny czarny kinkiet zewnętrzny. Oryginalny niewielkich rozmiarów kinkiet zewnętrzny w uniwersalnym czarnym kolorze będzie piękną i niepowtarzalną ozdobą każdej altany, ogrodu czy ganku. Został starannie zaprojektowany i wykonany.

