Czarna stylowa lampa do ogrodu LOZNE K-16006A/CZ/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 114 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna stylowa lampa do ogrodu. Efektowna lampa świetnie prezentuje się w ogrodach, dodaje im niesamowitego uroku i elegancji. Nie do przecenienia są także walory praktyczne odpowiedniego oświetlenia.

