Czarna stylowa lampa sufitowa SAWE K-14925/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 105 cm |
| Źródło światła | 6 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna stylowa lampa sufitowa. Duży niezwykle efektowny plafon sufitowy z sześcioma pięknymi szklanymi kloszami. Prezentuje się bardzo elegancko i zarazem nowocześnie. Świetny do zawieszenia w sypialni lub salonie ale nie tylko.

