Stylowy podwójny plafon sufitowy SAWE K-14923/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 130 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy podwójny plafon sufitowy. Podwójny efektowny plafon sufitowy z dwoma szklanymi kloszami. Niezwykle elegancki w nowoczesnym wydaniu. Idealny do zawieszenia z innymi lampami tej samej serii jako uzupełnienie całego stylowego kompletu.

