Efektowny czarny kinkiet ścienny SAWE K-14926/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 24 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max. 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor czarny, szklany klosz |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowny czarny kinkiet ścienny. Pojedynczy ze szklanym kloszem czarny kinkiet na ścianę. Niezwykle elegancki w nowoczesnym wydaniu. Idealny do zawieszenia z innymi lampami tej samej serii jako uzupełnienie całego stylowego kompletu.

