Czarno-złoty pojedynczy plafon sufitowy RENA 15163/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 8 cm, wielkość klosza 9,5 x 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 8W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA ZE ZŁOTYMI ELEMENTAMI |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarno-złoty pojedynczy plafon sufitowy. Oryginalny pojedynczy plafon w eleganckim czarno-złotym kolorze świetnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza w domu. Będzie idealnym uzupełnieniem oświetleniowym pomieszczenia. Produkt polski.

