Elegancki 4-punktowy plafon do salonu RENA 15166/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 25 cm, wielkość klosza 9,5 x 5,5 cm |
| Źródło światła | 4 x GU10 max 8W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA ZE ZŁOTYMI ELEMENTAMI |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 4 |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki 4-punktowy plafon do salonu. Stylowy plafon w eleganckim czarno-złotym kolorze świetnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza w domu. Odpowiednio doświetli pomieszczenie. Produkt polski.

