Potrójny elegancki czarny plafon do sypialni RENA 15147/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 35 cm, wielkość klosza 9,5 x 5,5 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 8W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA ZE SREBRNYMI ELEMENTAMI |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Potrójny elegancki czarny plafon do sypialni. Oryginalny plafon w eleganckim czarno-srebrnym kolorze świetnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza w domu. Odpowiednio doświetli pomieszczenie. Produkt polski.

