Podwójny czarny kinkiet świecznikowy GOLDSUN CLASSIC 1339G/27
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 20 cm |
| Szerokość | 24 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor 27 CZARNY obecnie kinkiety są produkowane na gładkim elemencie przy scianie, bez widocznego na zdjęciu wgłębienia |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Podwójny czarny kinkiet świecznikowy w klasycznej stylistyce. Kinkiet idealnie pasuje do naszych żyrandoli świecznikowych z serii GOLDSUN. Lampa zwraca uwagę subtelną stylistyką, z ozdobnymi żarówkami przypominającymi płomień świecy prezentuje się wyjątkowo efektownie. Czarny kinkiet doda szyku każdemu wnętrzu.

