Czarny kinkiet ścienny z włącznikiem CALISIO 15955/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 15W LED |
| Materiał | abażur z tkaniny w kolorze czarnym, abażur w kolorze czarnym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet ścienny z włącznikiem będzie niepowtarzalnym dodatkiem do nowocześnie urządzonej sypialni. Elegancka czerń z pewnością doda wnętrzu unikatowego wyglądu. Starannie wykonana lampa, dla klientów ceniących niebanalne dodatki.

