Lampa z białym lnianym abażurem CALISIO 15095/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 160 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, tkanina w kolorze białym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa z białym lnianym abażurem. Stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z abażurem w uniwersalnej białej kolorystyce prezentująca styl klasyczny ale zarazem pasująca również do nowoczesnych aranżacji. Lampa idealna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Produkt polski.

