Oryginalna stylowa potrójna lampa wisząca CALISIO 15975/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 150 cm |
| Źródło światła | 3 x E27, 15W LED |
| Materiał | metal malowany na kolor CZARNY, abażur w kolorze białym |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna stylowa potrójna lampa wisząca. Oryginalna stylowa lampa wisząca w kolorze czarnym połączona z uniwersalnymi tkaninowymi abażurami w kolorze białym będzie świetnym dodatkiem oświetleniowym w każdej stylowej sypialni, jadalni, bądź salonie. Pasująca do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

