Czarny klasyczny plafon ANES ROUND PRO 110974/N 4000K
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 49 cm |
| Źródło światła | 32W, zintegrowane źródło światła LED |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | IP 44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny klasyczny plafon. Gustowny czarny plafon sufitowy w kształcie okręgu w prostej formie idealnie wpasuje się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza. Wprowadzi do pomieszczenia jasne światło i odpowiedni klimat. Wykonany z najwyższej jakości materiałów.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 2700 lm
kąt świecenia: 120 st

