Piękny biały plafon sufitowy ANES ROUND LED PRO 110978/N 4000K
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 38,5 cm |
| Źródło światła | 22W tylko led, barwa 4000K; 2000Lm |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | IP 44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Piękny biały plafon sufitowy. Minimalistyczny plafon sufitowy w pięknym klasycznym białym kolorze prezentujący uniwersalny styl. Jako dodatkowe źródło światła idealnie wpasuje się w jasne wnętrza salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego. Model plafonu ponadczasowy.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 2000 lm
kąt świecenia: 120 st

