Czarny modny plafon ANES ROUND 110972/N 4000K
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 38,5 cm |
| Źródło światła | 22W tylko led; barwa 4000K; 1800Lm |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | IP 44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny modny plafon. Modny czarny plafon sufitowy, piękny w swej prostocie będzie idealnym dodatkiem oświetleniowym w każdym stylowym wnętrzu, wprowadzi odpowiednie natężenie światła. Wykonany ze stali lakierowanej oraz tworzywa sztucznego z najwyższą precyzją.
klasa szczelności: IP44
temperatura barwy światła: 4000K
strumień świetlny: 1800 lm
kąt świecenia: 120 st

