Czarny plafon do salonu KASEA 17952/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 7,5 cm, |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny plafon do salonu. Elegancki w prostej formie i wyglądzie klasyczny czarny plafon będzie z pewnością idealną ozdobą każdego pomieszczenia w domu. Pasuje zarówno do sypialni, salonu czy przedpokoju. Model plafonu uniwersalny.

