Srebrny klasyczny plafon KASEA 19490/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 7,5 cm, |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 40W |
| Materiał | stal chromowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny klasyczny plafon. Wyjątkowy oryginalny plafon sufitowy wykonany ze stali chromowanej idealny do jasnych wnętrz. Dzięki swojej minimalistycznej formie wpasuje się do klasycznych jak i nowoczesnych aranżacji pomieszczeń. Model plafonu niezwykle elegancki.

