Nowoczesny plafon sufitowy KASEA 19491/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 7,5 cm, |
| Szerokość | 32 cm |
| Źródło światła | 2 x E27 max 40W |
| Materiał | stal nierdzewna szczotkowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny plafon sufitowy. Oryginalny srebrny plafon sufitowy w minimalistycznej formie pasujący do praktycznie każdej jasnej aranżacji wnętrza. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowe źródło światła. Model plafonu niezwykle elegancki a zarazem uniwersalny.

