Czarny podwójny kinkiet ścienny DOWIR 19263/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 500 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 12 cm |
| Źródło światła | 2 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana, sklejka, przewód w oplocie |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny podwójny kinkiet ścienny. Elegancki podwójny czarny kinkiet na ścianę o nowatorskim wyglądzie, niezwykle ciekawie zaprojektowany. Pozwala na montaż według własnego pomysłu. Idealny do stylowej sypialni ale nie tylko. Nada odpowiedni klimat i delikatne światło. Zachwyca swoim dizajnem.

