Pojedynczy regulowany kinkiet na ścianę DOWIR 19266/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 39 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 12 cm, odległość od ściany 26 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana, sklejka, |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy regulowany kinkiet na ścianę. Pojedynczy regulowany czarny kinkiet na ścianę o unikatowym stylowym wyglądzie. Idealny do sypialni w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Wprowadzi delikatne światło i subtelny nastrój do pomieszczenia.

