Oryginalny pojedynczy kinkiet ścienny DOWIR 19264/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 500 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | szerokość klosza 12 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W, |
| Materiał | stal lakierowana, sklejka, przewód w oplocie |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny pojedynczy kinkiet ścienny. Elegancki czarny kinkiet na ścianę o nowatorskim wyglądzie, niezwykle ciekawie zaprojektowany. Pozwala na montaż w indywidualnym pomyśle. Idealny do stylowej sypialni ale nie tylko. Nada odpowiedni klimat i delikatne światło.

