Czarny stylowy kinkiet do łazienki WANS GOGH LED M 110285/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 6 cm, |
| Szerokość | 59,5 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Źródło światła | 13W led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny stylowy kinkiet do łazienki. Piękny kinkiet łazienkowy w kolorze czarnym zaprojektowany w minimalistycznym stylu. Przedstawiający prostą ale ciekawą formę będzie rewelacyjnie prezentował się jako element oświetleniowy nad lustrem w każdej stylowej aranżacji łazienki. Model godny polecenia.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 430 lm
kąt świecenia: 120 st

