Srebrny kinkiet do łazienki WANS GOGH LED M 110288/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 6 cm, |
| Szerokość | 59,5 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Źródło światła | 13W led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny kinkiet do łazienki. Chromowany kinkiet łazienkowy w kolorze srebrnym świetnie sprawdzi się jako oświetlenie montowane nad lustro. Idealny do każdej nowoczesnej łazienki. Swoim wyglądem z pewnością zwróci uwagę i odpowiednio rozjaśni pomieszczenie.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 490 lm
kąt świecenia: 120 st

