Czarny zewnętrzny kinkiet ścienny BOSTE K-18130/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny zewnętrzny kinkiet ścienny. Klasyczna lampa zewnętrzna, starannie wykonana, idealnie pasuje do ogrodu, na ganek czy do altany. Po zmroku lampa wypełni ogród nastrojowym światłem i podkreśli klasyczny styl posesji.

