Stylowa mała lampka ogrodowa BOSTE K-18128/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 53 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym z patynowanym złotem, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Stylowa mała lampka ogrodowa. Mała lampa w oryginalnym kolorze świetnie prezentuje się w tradycyjnie zaaranżowanych ogrodach, dodaje im uroku i elegancji. Odpowiednio dobrane światło wprowadza do ogrodu przytulny, romantyczny nastrój i podkreśla jego charakter.

