Pojedynczy zwis ogrodowy BOSTE K-18131/KA
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 83 cm |
| Szerokość | 26 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal w kolorze czarnym, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | Klasa szczelności IP44 |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy zwis ogrodowy. Piękna lampa, która będzie prawdziwą ozdobą ganku czy altany. W klasycznie urządzonym ogrodzie lampa sprawdzi się doskonale, doda mu uroku i wypełni nastrojowym światłem.

