Czarny żyrandol z efektownymi kloszami CAMBRE 13697/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 65 cm |
| Źródło światła | 6 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 6 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny żyrandol z efektownymi kloszami. Oryginalny ciekawie zaprojektowany duży żyrandol. Na czarnej metalowej konstrukcji w zestawie z sześcioma unikatowymi przydymionymi kloszami świetnie doświetli takie wnętrze jak salon, jadalnia czy sypialnia. Produkt polski.

