Pojedynczy czarny kinkiet z kloszem CAMBRE 13193/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 34 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy czarny kinkiet z kloszem. Niezwykle stylowy i oryginalny kinkiet ścienny z pięknym klasycznym białym kloszem. Będzie świetnym dodatkiem w wielu ciekawych aranżacjach pomieszczeń.

