Oryginalna czarna lampa z kloszami CAMBRE 13194/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 51 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 60W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalna czarna lampa z kloszami. Oryginalna ciekawie zaprojektowana lampa wisząca. Na czarnej metalowej konstrukcji w zestawie z uniwersalnymi białymi kloszami świetnie sprawdzi się w takich wnętrzach jak salon, jadalnia czy sypialnia. Produkt polski.

