Długi czarny kinkiet łazienkowy WANS GOGH LED L 110284/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 6 cm, |
| Szerokość | 89,5 cm, odległość od ściany 14 cm |
| Źródło światła | 18W led |
| Materiał | aluminium lakierowane, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Długi czarny kinkiet łazienkowy. Ciekawie zaprojektowany długi kinkiet łazienkowy w kolorze czarnym w minimalistycznym stylu. Przedstawiający prostą formę będzie rewelacyjnie prezentował się jako element oświetleniowy nad lustrem w każdej stylowej łazience. Model godny polecenia.
klasa szczelności: IP20
temperatura barwy światła: 3000K
strumień świetlny: 650lm
kąt świecenia: 120 st

