Duża rewelacyjna lampa wisząca PAER 17794/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 130 cm, wysokość kloszy 45,5 cm, 38 cm, 30 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło, stal mosiądzowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Duża rewelacyjna lampa wisząca. Potrójna duża lampa wisząca o unikatowym wyglądzie w zestawie z trzema transparentnymi kloszami prezentuje się niezwykle okazale i oryginalnie. Przyciąga uwagę. Idealna do zamontowania w centralnym miejscu salonu lub sypialni.

