Niezwykła lampa wisząca do salonu PAER S 18673/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 180 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło, stal mosiądzowana |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Niezwykła lampa wisząca do salonu. Piękna lampa o nowoczesnym ciekawym dizajnie prezentująca nowatorski styl. Idealna do zamontowania pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii PAER. Wypełni każde stylowe wnętrze delikatnym odpowiednim światłem.

