Czarna stylowa wisząca lampa salonowa PAER S 17800/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 180 cm, wysokość klosza 30 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarna stylowa wisząca lampa salonowa. Rewelacyjna lampa o nowoczesnym ciekawym dizajnie prezentująca wyjątkowo nowatorski styl. Idealna do zamontowania pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii PAER. Nadaje piękne światło w pomieszczeniu.

