Duży elegancki żyrandol z abażurami BATOME 11952/BM/8/ZŁ/J 8-płomienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 100-140 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Źródło światła | 8 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | abażury z tkaniny w kolorze CZARNY, ze złotym wnętrzem |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 15 kg; możliwość podłączenia do podwójnego włącznika; mocowanie do sufitu na hak |
| Ilość punktów światła | 8 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Duży elegancki żyrandol z abażurami BATOME to elegancka lampa sufitowa z ośmioma ramionami, na których znajdują się czarne abażury z tkaniny, ze złotym, błyszczącym wnętrzem. Zawieszony na łańcuchu, doskonale będzie pasować do dużych pomieszczeń. Sprawdzi się w dużej sypialni, salonie, restauracji lub sali balowej. Połączenie złotego stelaża i ciemnych kloszy nadaje lampie wyjątkowy charakter i dobrze pasuje do pomieszczeń w stylu klasycznym.

