Tradycyjna złota lampa stojąca BATOME 11955/BM/P/ZŁ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 177 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | abażury z tkaniny w kolorze CZARNY, ze złotym wnętrzem |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 15 kg |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Tradycyjna złota lampa stojąca BATOME to elegancka lampa stojąca, która dobrze będzie pasować do klasycznych wnętrz. Ma wysoki, złoty stelaż i duży czarny abażur ze złotym wnętrzem. Lampa daje ciepłe, przyjemne światło i sprawdzi się w salonie, sypialni, biurze lub gabinecie.

