Klasyczna lampka nocna BATOME 11954/BM/L/ZŁ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | abażury z tkaniny w kolorze CZARNY, ze złotym wnętrzem |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczna lampka nocna BATOME to elegancka lampa stołowa. Ma złoty stelaż i czarny abażur z tkaniny, ze złotym wnętrzem. Pięknie wygląda na stoliku nocnym, komodzie lub biurku i pasuje do eleganckich wnętrz w stylu klasycznym.

