Efektowana duża lampa wisząca PAER L 17797/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 195 cm, wysokość klosza 45,5 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, szkło |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Efektowna duża lampa wisząca. Duża efektowna lampa wisząca z transparentnym kloszem prezentuje się niezwykle okazale i oryginalnie. Wpasuje się w każde pomieszczenie w nowoczesnym stylu. Można zamontować ją pojedynczo lub w zestawie z innymi lampami serii PAER. Przyciąga uwagę.

