Pojedynczy mały zwis salonowy CALISIO JUTA 15401/TK
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27, 15W LED |
| Materiał | czarna metalowa konstrukcja, tworzywo |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Pojedynczy mały zwis salonowy. Efektowna niewielkich rozmiarów lampa wisząca na czarnym stelażu połączona z abażurem jutowym prezentuje się bardzo elegancko. Świetna do zawieszenia w salonie, jadalni bądź sypialni. Pasuje do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz. Produkt polski.

